Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

UNISERV S.A.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesie projektowania oraz nadzoru nad montażami instalacji w tym biogazowni,

  • Udział w wykonywaniu projektów technicznych, kompletacji dostaw i kontroli jakości dostaw (przygotowywanie zestawień, kontakt z dostawcami),

  • Inwentaryzacje i przeglądy obiektów przemysłowych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki mechaniczne, rolnicze albo ochrona środowiska,

  • Co najmniej dwu letnie doświadczenie w projektowaniu i/lub nadzorach nad montażami,

  • Mile widziane posiadanie uprawnień do projektowania i/lub nadzoru w specjalności instalacyjnej,

  • Obsługa programów wykorzystywanych w projektowaniu konstrukcji budowlanych: (min. AutoCAD),

  • Prawo jazdy kategorii B – warunek konieczny,

  • Praca będzie świadczona w systemie – jeden dzień pracy w Katowicach w biurze spółki, do dwóch dni w tygodniu w delegacji na budowach, pozostała część pracy będzie świadczona zdalnie.

To oferujemy

  • System benefitów w formie kafeterii,

  • Możliwość uczenia się od doświadczonych współpracowników.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

Aplikacje prosimy składać za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

UNISERV S.A. z siedzibą w Katowicach - lider w zakresie budowy i remontów kominów przemysłowych, chłodni energetycznych w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik Działu Ofertowania.

Przewiń do profilu firmy