Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technolog

Mega Sp. z o.o.O firmie

  • opolskie

  • Ogłoszenie wygasło 1 dzień temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma MEGA to doświadczony polski producent przyczep i naczep do samochodów ciężarowych, naczep i przyczep do przewozu drewna oraz wózków rolniczych sprzęgających, należący obecnie do francuskiej grupy Benalu. MEGA oferuje pojazdy do przewozu płodów rolnych, kruszyw budowlanych, materiałów opałowych, drewna dłużycowego. Produkcja w podwrocławskiej Nysie to wykwalifikowani specjaliści, świadoma/doświadczona kadra menadżerska oraz zmodernizowany zakład o powierzchni 140 000 m2.

Technolog

Opis stanowiska:

- Opracowywanie i nadzór dokumentacji technologicznej,

- Przygotowanie i nadzór procesu produkcyjnego,

- Kontrola i analiza czasów produkcyjnych zgodnie z zaleceniami technologicznymi,

- Współpraca ze wszystkimi działami produkcji,

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe techniczne,

- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

- Umiejętność czytania rysunku technicznego,

- Umiejętność analitycznego myślenia, łatwość podejmowania decyzji,

- Znajomości  oprogramowania CAD (Autodesk Inventor lub podobne),

- Mile widziana znajomość języka angielskiego,

- Dobra organizacja pracy własnej,

- Umiejętność pracy w zespole,

- Praca pod presją czasu,

OferujemyL

- Pracę w międzynarodowej organizacji w oparciu o umowę o pracę,

- Możliwość poznania zróżnicowanych procesów produkcyjnych,

- Dużą samodzielność i odpowiedzialność w pracy,

- Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne