Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

"Ostróda Yacht" Sp. z o.o.O firmie

  • Spokojna 1, Ostróda
    Ostróda, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

"Ostróda Yacht" Sp. z o.o.

Spokojna 1

Ostróda

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej;

  • prowadzenie i nadzór nad próbami technologicznymi;

  • identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji;

  • stałe ulepszanie procesów technologicznych w obszarach: produktywności, jakości, bezpieczeństwa oraz redukcji kosztów;

  • pomiary i wyznaczanie normatywów;

  • tworzenie procesów przepływu produktu w cyklu produkcyjnym;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (miele widziany kierunek chemia);

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;

  • rozwinięte umiejętności komunikacyjne, analityczne i organizacyjne;

  • zaawansowana znajomość aplikacji: AutoCAD, EXCEL, (mile widziana znajomość RHINOCEROS);

  • znajomości podstawowych zasad zarządzania procesami produkcyjnymi oraz logistycznymi w przedsiębiorstwie;

To oferujemy

  • pracę w innowacyjnym i zaawansowanym technologicznie środowisku w branży jachtowej;

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego;

  • atrakcyjny pakiet socjalny i medyczny;