Logo Pracuj.pl

Technolog

ZUGIL S.A.O firmie

  • Ozimek
    Ozimek, opolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji do produkcji
  • nadzór i kontrola przebiegu procesów technologicznych
  • wykonywanie dokumentacji technicznej
  • kontakt techniczny z produkcją przy realizowanych projektach
  • analiza techniczna projektów
  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie techniczne, preferowane wyższe Mechanika i Budowa Maszyn
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • znajomość procesów obróbki metali technologii i cięcia, spawania i gięcia
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • praktycznej znajomości programów AutoCad oraz pakietu Microsoft Office
  • sumienność w realizacji powierzonych zadań
  • odpowiedzialność i pracowitość
  • umiejętność logicznego myślenia, kreatywność
  • inicjatywy i samodzielności w działaniu
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • stabilną pracę na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • możliwość szybkiego podjęcia pracy
  • szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w stabilnej firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży

ZUGIL Spółka Akcyjna w Wieluniu to lata tradycji i doświadczenia w zakresie projektowania, wykonawstwa i modernizacji urządzeń oraz kompletnych obiektów technologicznych. ZUGIL to firma licząca się w Polsce i Europie w branży powłok ochronnych i dekoracyjnych, a także strategiczny dostawca konstrukcji maszynowych dla wielu uznanych producentów.

Technolog, Ozimek