Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

Hydromechanika Sp. z o.o. Sp. k.

  • Piaskowiec (pow. nowodworski)

    Piaskowiec (pow. nowodworski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wstępna ocena wykonalności projektu produkcyjnego

  • analiza, współtworzenie założeń technologicznych, weryfikacja specyfikacji i wymagań klienta w odniesieniu do projektu

  • optymalizacja procesów produkcyjnych

  • tworzenie technologii w systemie ERP

  • tworzenie dokumentacji technologicznej

  • przygotowanie i programowanie obrabiarek CNC

  • dobór narzędzi do obróbki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w kierunku mechanicznym (mechanika i budowa maszyn) lub solidne doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Wiedza techniczna z zakresu obróbki skrawaniem

  • Znajomość właściwości obrabianych materiałów, narzędzi oraz parametrów obróbczych,

  • znajomość programów wspomagających programowanie obrabiarek CNC (mile widziane doświadczenie z programem NX)

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego – systematyczne szkolenia oraz praca z nowoczesnym parkiem maszynowym

  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, prywatnej opieki medycznej

  • Dla chętnych pracowników – kursy językowe

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Hydromechanika jest firmą działającą od 1981 roku, specjalizującą się w numerycznie sterowanej obróbce mechanicznej CNC. Niemal 100% naszych produktów jest sprzedawanych na Rynku Europejskim. Sukces firmy jest w dużej mierze zdeterminowany przez jej wysoko wykwalifikowany personel, który nieustannie podnosi swoje zawodowe kwalifikacje i udoskonala swoje umiejętności w zakresie kontroli jakości, ochrony środowiska i obszarze BHP.

Przewiń do profilu firmy