Oferta pracy

Technolog / Planista Montażu

Sumitomo SHI FW Energia Polska Sp. z o.o.

  • Sosnowiec

    Sosnowiec, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Organizowanie i koordynowanie procesów montażu elementów ciśnieniowych kotłów na budowie.

  • Projektowanie procesów montażu w oparciu o dokumentację konstrukcyjną, wzorzec.

  • Optymalizacja kosztów procesów montażu oraz normowanie czasów montaży.

  • Dobór odpowiednich metod i narzędzi wykorzystywanych w procesie montażu.

  • Sporządzanie dokumentacji technicznej dotyczącej montażu.

  • Wykonywanie rysunków i szkiców technologicznych.

  • Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu montażu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku technologa/planisty montażu.

  • Wykształcenie techniczne.

  • Obsługa CAD – rysowanie w 2D i 3D (mile widziane).

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Uczciwość.

  • Dokładność.

  • Pracowitość.

  • Systematyczność.

  • Chęć ciągłego doskonalenia.

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Pracę na umowę w pełnym wymiarze godzinowym.

  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w międzynarodowych projektach.

  • Prywatną opiekę medyczną.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Sumitomo SHI FW (SFW) is a global, innovative provider of energy and environmental technologies and services focusing on high efficiency and flexible generation of energy. Our solutions range from our world leading circulating fluidized bed (CFB) technology to long-duration energy storage solutions (Liquified Air Energy Storage, CRYOBattery™), flue gas cleaning, gasification, waste heat boilers, and a full spectrum of services for the global power and industrial markets.

Our vision is to continuously broaden our portfolio of products and services for the decarbonization, decentralization, and digitalization of the energy industry by advancing our in-house technologies and developing further alliances with new partners. Our goal is to provide sustainable energy solutions for a wide portfolio of customer needs in the fields of power generation, storage, and network services. The quality and service provided by Sumitomo SHI FW rely on our 1,500 talented people with deep know-how and experience in the industry.

We are a part of Sumitomo Heavy Industries Ltd.

Przewiń do profilu firmy