Oferta pracy

Technolog

H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.O firmie

H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.

28 Czerwca 1956 r.

Poznań

firma zajmująca się produkcją i modernizacją taboru szynowego,
w związku z dynamicznym rozwojem i nowymi kontraktami,
zatrudni na stanowisko
TechnologNumer ref.: Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m.in.:

  • wykonywanie opracowań procesów technologicznych z zakresu montażu komponentów mechanicznych w pojazdach szynowych,
  • nadzór technologiczny nad realizowanymi procesami produkcyjnymi,
  • przygotowywanie ofert przetargowych,
  • wprowadzanie zmian konstrukcyjnych i technologicznych,
  • aktualizacja dokumentacji technologicznej,
  • analiza i rozwiązywanie problemów produkcyjnych,
  • nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier mechanik (preferowana specjalność: mechanika i budowa maszyn, transport szynowy),
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność tworzenia instrukcji technologicznych,
  • zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i analitycznego myślenia,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office,
  • znajomość metod Lean Manufacturing i umiejętność optymalizacji procesu produkcyjnego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejętność pracy w systemach klasy ERP (preferowany IFS).

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej,
  • liczne świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wczasów i kolonii, karnety sportowe, paczki i świadczenia świąteczne itp.),
  • możliwość szkoleń, rozwoju zawodowego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert, klikając w przycisk aplikowania.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy