Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technolog

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta z branży przemysłu ciężkiego poszukujemy obecnie kandydatów/kandydatek na stanowisko:

Technolog

Główne zadania:

  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości i kosztów wykonania zleceń
  • Normowanie procesu technologicznego oraz nadzór nad realizacją
  • Współudział przy opracowywaniu działań korygujących i zapobieganie niezgodnościom
  • Wsparcie technologiczne dla pracowników innych działów
  • Kompleksowe prowadzenie nowych uruchomień
  • Udział w spotkaniach i audytach
  • Optymalizacja procesu produkcji i wykorzystywanych zasobów firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Odlewnictwo, Metalurgia, Inżyniera Produkcji lub pokrewne)
  • Znajomość zagadnień związanych z odlewnictwem
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość programów typu CAD oraz rysunku technicznego
  • Umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Otwartość na nowe rozwiązania oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w systemie 1-zmianowym
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kompetencji oraz doświadczenia
  • Dofinansowanie/finansowanie kursów, certyfikatów, studiów itp.
  • Jasna ścieżka rozwoju
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne