Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

DOPPELT PIĄTEK I NOGACZ Sp.K.

5 5006 500 brutto / mies.

Ostrowska 380d

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Udział w próbach i rozwój nowych wyrobów

  • Opracowanie receptur i specyfikacji technologicznych

  • Opracowanie etykiet gotowych produktów

  • Nadzór technologiczny nad optymalizacją receptur i procesów

  • Eliminowanie błędów w procesie wytwarzania

  • Ścisła współpraca z innymi działami w przygotowywaniu i realizacji produkcji

  • Analiza reklamacji

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją technologiczną (receptury, specyfikacje, znakowanie produktu, certyfikaty jakości)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe: Technologia Żywności, Zarządzanie Jakością lub Towaroznawstwo

  • Znajomość systemów HACCP, IFS

  • 2 -letnie doświadczenie

  • Aktualna książeczka sanepidu

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

O nas

Firma Doppelt Piątek i Nogacz Sp. K. zajmuje się produkcją Sushi. W ofercie posiadamy także desery typu puddingi wegańskie z chia i tapioką oraz owsianki. W związku z ekspansją na rynki zagraniczne, aktualnie poszukujemy Technologa Żywności.