Oferta pracy

Technolog

Cosmo Group Sp. z o.o. Sp. k. - właściciel marki NEONAIL

  • Jasielska 10A, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Jasielska 10A

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna praca badawcza w ramach prowadzonych w dziale R&D projektów indywidualnych,

  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu w pracach badawczych w ramach prowadzonych w dziale R&D projektów zespołowych,

  • Tworzenie ulepszeń oraz nowych technologii chemicznych w prowadzonych procesach,

  • Poszukiwanie nowych producentów surowców oraz współpraca z obecnymi w zakresie doboru odpowiednich surowców,

  • Współpraca z działami: Produkcji, Kreacji Produktu, Kontroli Jakości, Planowania.

Nasze wymagania

  • Znajomość mechanizmów przebiegu i surowców wykorzystywanych w reakcji polimeryzacji (szczególnie fotopolimeryzacji),

  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy badawczej w firmie produkcyjnej o profilu chemicznym (mile widziane o profilu związanym z fotopolimeryzacją),

  • Wykształcenie wyższe techniczne: technologia chemiczna (mile widziana technologia polimerów), technologia procesów chemicznych, inżyniera chemiczna, chemia,

  • Samodzielność, inicjatywa własna, nastawienie na realizację zadań i rozwiązywanie problemów,

  • Wysoka skrupulatność, dokładność, przywiązywanie wagi do szczegółów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Chcesz tworzyć piękne rzeczy? Dołącz do zespołu Cosmo Group! Już od 15 lat nasz zespół tworzą ludzie, dla których branża beauty to nie tylko praca, ale i pasja! Koncentrujemy się na produktach przeznaczonych do pielęgnacji paznokci, dłoni, stóp oraz twarzy. Nasze kosmetyki trafiają do punktów dystrybucji rozsianych po całej Polsce, ale również za granicą m.in. do Niemiec, Rosji, Czech, Austrii, Anglii, RPA czy Grecji. Zapraszamy osoby żądne wyzwań!

Przewiń do profilu firmy