Oferta pracy

Technolog

"DAGAT-ECO" sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Wrzesińska 20

Nowe Miasto

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie kart technologicznych,

  • optymalizacja procesów produkcyjnych,

  • projektowanie pomocy warsztatowych,

  • udział w procesie wdrożenia na produkcji nowych przyrządów i technologii,

  • tworzenie dokumentacji warsztatowej,

  • współpraca z innymi działami w firmie: działem produkcyjnym, planowania, logistyki, zakupów, utrzymania ruchu, jakości oraz narzędziownią,

  • kontakt z klientem zewnętrznym.

Nasze wymagania

  • umiejętność zaplanowania procesu technologicznego dla produkcji związanej z obróbką metalu,

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana uczelnia - Politechnika),

  • umiejętność poruszania się w środowisku CAD i modelowania 3D,

  • znajomość procesów spawalniczych i pokrewnych,

  • efektywna komunikacja, kreatywność i innowacyjność,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sporządzaniu kosztorysów i kalkulacji cen oraz wiedza na temat obróbki plastycznej metali.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • trzymiesięczny okres wdrożeniowy,

  • pracę w systemie jednozmianowym,

  • wprowadzenie i wsparcie ze strony zespołu,

  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez praktyczne wdrożenia i prowadzenie projektów,

  • szkolenia zakończone certyfikatami,

  • ubezpieczenie na życie oraz prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twoich bliskich.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy polską firmą z ponad-35 letnim doświadczeniem produkcyjnym związanym z przetwarzaniem stali czarnej i nierdzewnej. Współpracujemy z firmami z różnych branż, włączając w to rynki pojazdów użytkowych, sprzętu medycznego, czy wyposażenia wnętrz.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko: Spawacz

Przewiń do profilu firmy