Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog

EPICOLORANTS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Jachtowa 26
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

EPICOLORANTS sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jachtowa 26

Poznań

Jesteśmy firmą zajmującą się produkcją koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych. Mamy wieloletnie doświadczenie w tej branży. Jesteśmy generalnym przedstawicielem włoskiej firmy na rynku polskim. Zajmujemy się produkcją, jak również dystrybucją dodatków i koncentratów barwiących do tworzyw sztucznych.

Technolog

Opis stanowiska

Zatrudnimy technologa do laboratorium i prac biurowych związanych z produkcją koncentratów barwiących. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe odpowiadające profilowi działalności firmy;
  • komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania;
  • umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • umiejętność nawiązywania relacji z klientem.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w zgranym zespole i rodzinnej atmosferze

Zapraszamy do przesyłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne