Oferta pracy

Technolog PP

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.O firmie

  • 27-200 Starachowice, Polska
    Starachowice, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

PKC GROUP POLAND Sp. z o.o.

27-200 Starachowice

Starachowice

PKC GROUP POLAND sp. z o.o. - wiodący na rynku polskim producent wiązek elektrycznych dla motoryzacji, będący częścią globalnego koncernu MSSL, w związku z rozwojem firmy zatrudni pracowników na stanowisku:
Zadania:
  • uczestnictwo we wdrażaniu procesów produkcyjnych,
  • opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną,
  • optymalizacja ustawień pod kątem skuteczności i wydajności powierzonego procesu produkcyjnego,
  • rozwiązywanie problemów technologicznych powstających w procesie produkcji.
Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe o profilu technicznym (mile widziane kierunki: zarządzanie i inżynieria produkcji, mechanika i budowa maszyn, elektrotechnika, inne pokrewne),
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny), niezbędna w komunikacji oraz czytaniu dokumentacji technicznej,
  • umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • obsługa komputera - MS Word, MS Outlook, MS Excel,
  • mile widziana znajomość programów AutoCAD, SolidWorks,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP,
  • zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • umowę o pracę,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach językowych.
Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez PKC Group Poland Sp. z o.o"

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz po kliknięciu "Aplikuj"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy