Oferta pracy

Technolog - Pracownik działu przygotowania produkcji

Ermont K. Woliński, B. Zieliński Sp.J.O firmie

  • Perłowa 10, Suchy Las (pow. poznański), Poznań

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie rysunków warsztatowych,

  • Nadzorowanie prac na produkcji,

  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej,

  • Prowadzenie Zakładowej Kontroli Produkcji,

  • Doświadczenie w branży nie jest wymagane.

Nasze wymagania

  • Warunek konieczny - dobra znajomość programu AutoCad oraz rysunku technicznego,

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet),

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Inicjatywa oraz umiejętność ustalania priorytetów,

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność.

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy