Oferta pracy

Technolog Procesów Produkcyjnych

Meden - Inmed Sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Wenedów 2, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wenedów 2

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie procesów technologicznych,

  • bieżąca analiza procesów technologicznych oraz ich usprawnianie i unowocześnianie,

  • pilotowanie oraz wdrażanie nowych procesów technologicznych,

  • normowanie czasu trwania operacji technologicznych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • min. 2-letni staż pracy,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel),

  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość programu IMPULS oraz zasad normowania czasu pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w międzynarodowej firmie o wysokich standardach,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego,

  • możliwość indywidualnej pracy rozwojowej z coachem,

  • możliwość rozwoju zawodowego i aktualizowania wiedzy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie