Ta oferta pracy jest nieaktualna od 499 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Procesowy

  • Ropczyce, podkarpackie
  • Specjalista
  • 07.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Aero Gearbox International Poland Sp z o. o. - producent układów przeniesienia napędu (ADT) dla silników lotniczych przeznaczonych dla samolotów cywilnych Rolls-Royce. Założycielami i współudziałowcami Aero Gearbox International są firmy Rolls-Royce i Safran Transmission Systems.

    W związku z planowanym uruchomieniem kolejnych innowacyjnych projektów, do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    TECHNOLOG PROCESOWY

    Miejsce pracy: Ropczyce

    Oferujemy:

    • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
    • Szkolenia i rozwój zawodowy w branży lotniczej
    • Stabilność zatrudnienia - umowa o pracę
    • Ubezpieczenie na życie i pakiet medyczny
    • Zatrudnienie w firmie, dla której ważna jest dobra atmosfera i dbałość o pracownika
    • Interesującą pracę w międzynarodowym środowisku

    Zakres obowiązków:

    Udział w pracach związanych z uruchomieniem i stabilizacją produkcji obejmujący:

    • Stworzenie, wdrożenie i uruchomienie procesu technologicznego produkcji kół zębatych, gwarantującego najlepszą jakość produkcji
    • Opracowanie dokumentacji technicznej i stały nadzór nad jej zawartością merytoryczną (w szczególności w zakresie produkcji kół zębatych)
    • Stałe wdrażanie optymalizacji procesów produkcyjnych, usprawnień technicznych oraz rozwiązań innowacyjnych
    • Merytoryczne wsparcie działu produkcji

    Wymagania:

    • Wykształcenie inżynierskie (preferowany kierunek: Inżynieria Produkcji)
    • 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku technologa procesowego związanym z obróbką mechaniczną (toczenie i frezowanie)
    • Znajomość programów CAD (Opcjonalnie: Solid Edge, NX, Catia lub Auto Cad)
    • Umiejętność doboru narzędzi skrawających do obróbki metali
    • Praktyczna wiedza z zakresu nowoczesnych metod zarządzania procesami produkcyjnymi "Lean Manufacturing" (Kaizen, SixSigma)
    • Przedsiębiorczość, elastyczność oraz otwartość na uczenie się nowych zagadnień
    • Znajomość języka angielskiego na poziome komunikatywnym

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

    Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Aero Gearbox International zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2014 r. Nr 0, poz. 1182).”