Oferta pracy

Technolog Procesowy

Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o.

  • Sędziszów Małopolski

    Sędziszów Małopolski, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 5 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie procesów technologicznych

  • wdrażanie nowych części

  • optymalizacja i redukcja kosztów produkcji seryjnej

  • bieżący nadzór i kontrola nad przebiegiem procesów technologicznych

  • korespondencja z klientem zagranicznym

  • uczestnictwo w prowadzonych w firmie audytach, kontrolach

  • szkolenie pracowników Spółki w zakresie swojej specjalizacji

  • przygotowywanie analiz i sprawozdań

  • delegacje krajowe i zagraniczne

  • opracowanie wymagań technicznych maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • odbiór techniczny maszyn i urządzeń

  • współpraca z biurem konstrukcyjnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (rekomendowane kierunki: budowa maszyn, mechanika)

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność poruszania się w systemie SAP

  • znajomość podstaw konstrukcji i wytwarzania kół zębatych

  • wiedza z zakresu doboru narzędzi obróbczych

  • znajomość zasad statystycznego sterowania procesem (SPC)

  • znajomość oprogramowania CAD, a w szczególności praktyczna obsługa Solid Edge

  • odpowiedzialność za powierzone zadania oraz dobra organizacja pracy

  • rozwinięta wyobraźnia przestrzenna

  • umiejętność pracy zespołowej

  • samodzielność

To oferujemy

  • udział w procesie rozwoju światowej firmy

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • dostęp do nowoczesnych technologii

  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w przemyśle lotniczym

  • szeroki pakiet socjalny (ubezpieczenie medyczne, na życie, itp.)

  • dobre warunki i przyjazne środowisko pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie posiłków w stołówce pracowniczej

Safran Transmission Systems Poland jest częścią wiodącej międzynarodowej grupy SAFRANw dziedzinie zaawansowanych technologii.

Zajmujemy się produkcją komponentów do silników lotniczych.

Przewiń do profilu firmy