Ta oferta pracy jest nieaktualna od 223 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Procesu

  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Harper Hygienics to dynamicznie rozwijającą się organizacja w sektorze FMCG. Wytwarzane przez nas produkty należą do najlepszych w swojej klasie.

    Naszą najpopularniejszą marką jest Cleanic, laureat 2016 InStyle i lider na rynku kategorii
    kosmetycznych i higienicznych.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Nr ref.: TP/17
    Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

    Zakres obowiązków:

    • Koordynacja prób technologicznych przy zastosowaniu nowych surowców, technologii oraz maszyn,
    • Ocena wydajności pracy maszyn oraz określanie obszarów  jej poprawy,
    • Wprowadzanie innowacji, ulepszeń ciągów technologicznych,
    • Przygotowywanie dokumentacji technologiczno-technicznej dla  każdego rodzaju produktów,
    • Sporządzanie raportów i dokumentacji technicznych dotyczących realizowanych procesów,
    • Sporządzanie rysunków technicznych opakowań, oraz etykiet i kontrola przygotowywanych projektów graficznych,
    • Zdobywanie informacji na temat nowych rozwiązań technologicznych, ocena i analiza możliwości zastosowania dla firmy,
    • Dbanie o bezpieczeństwo i jakość wytwarzanego produktu.

    Wymagania:

    • Wykształcenie  wyższe techniczne,
    • Doświadczenie na stanowisku Technologa lub pokrewnym,
    • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność,
    • Rzetelność, dokładność i odpowiedzialność,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, mile widziana znajomość na poziomie technicznym.

     Oferujemy:

    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
    • Pracę w młodym, dynamicznym zespole z możliwością rozwoju zawodowego,
    • Pakiet benefitów - możliwość skorzystania z: opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego.

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy tym stanowisku prosimy o przesyłanie cv oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

    Dziękujemy za wpisanie nr ref. w tytule maila. Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest HARPER HYGIENICS S.A ul. Racławicka 99,  Warszawa. Przysługuje mi prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania. Podanie danych jest w zakresie wymaganym Kodeksem pracy jest obligatoryjne, a w pozostałym  zakresie dobrowolne, jednakże niezbędne do procesu rekrutacji.”