Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Procesu

  • Mińsk Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Harper Hygienics to dynamicznie rozwijającą się organizacja w sektorze FMCG. Wytwarzane przez nas produkty należą do najlepszych w swojej klasie.

Naszą najpopularniejszą marką jest Cleanic, laureat 2016 InStyle i lider na rynku kategorii
kosmetycznych i higienicznych.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Nr ref.: TP/17
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • Koordynacja prób technologicznych przy zastosowaniu nowych surowców, technologii oraz maszyn,
  • Ocena wydajności pracy maszyn oraz określanie obszarów  jej poprawy,
  • Wprowadzanie innowacji, ulepszeń ciągów technologicznych,
  • Przygotowywanie dokumentacji technologiczno-technicznej dla  każdego rodzaju produktów,
  • Sporządzanie raportów i dokumentacji technicznych dotyczących realizowanych procesów,
  • Sporządzanie rysunków technicznych opakowań, oraz etykiet i kontrola przygotowywanych projektów graficznych,
  • Zdobywanie informacji na temat nowych rozwiązań technologicznych, ocena i analiza możliwości zastosowania dla firmy,
  • Dbanie o bezpieczeństwo i jakość wytwarzanego produktu.

Wymagania:

  • Wykształcenie  wyższe techniczne,
  • Doświadczenie na stanowisku Technologa lub pokrewnym,
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność,
  • Rzetelność, dokładność i odpowiedzialność,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, mile widziana znajomość na poziomie technicznym.

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole z możliwością rozwoju zawodowego,
  • Pakiet benefitów - możliwość skorzystania z: opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy tym stanowisku prosimy o przesyłanie cv oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

Dziękujemy za wpisanie nr ref. w tytule maila. Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę   na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji. Administratorem danych osobowych jest HARPER HYGIENICS S.A ul. Racławicka 99,  Warszawa. Przysługuje mi prawo wglądu w swoje dane oraz ich poprawiania. Podanie danych jest w zakresie wymaganym Kodeksem pracy jest obligatoryjne, a w pozostałym  zakresie dobrowolne, jednakże niezbędne do procesu rekrutacji.”

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się