Oferta pracy

Technolog Procesu Pakowania

DELPHARM

  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

DELPHARM

Grunwaldzka 189

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie dokumentacji technologicznej dla procesu pakowania,

  • Prowadzenie walidacji procesu pakowania oraz prób technologicznych dla materiałów opakowaniowych,

  • Akceptacja i monitoring zmian dotyczących kodowania on-line (serializacja, wdrażanie nowych formatów kodowania)

  • Inicjowanie i wdrażanie nowych rozwiązań w zakresie opakowań oraz racjonalizacji istniejących opakowań,

  • Opracowywanie i zatwierdzanie rysunków technicznych dla materiałów opakowaniowych,

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: Towaroznawstwo, Inżynieria Materiałowa, Zarządzanie i Inżynieria Produkcji itp.

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. poziom B2)

  • Umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość procesów produkcyjnych będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość systemów SAP/MERP mile widziana

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w organizacji o charakterze międzynarodowym

  • Możliwość rozwoju w roli oraz strukturach firmy - dostęp do szkoleń

  • Elastyczny czas pracy (7/8/9 – 15/16 /17)

  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • system kafeteryjny

  • karta Multisport

  • wczasy pod gruszą

DELPHARM

Jesteśmy fabryką leków należącą do grupy Delpharm, która znajduje się w TOP 3 firm kontraktowych na świecie. Wytwarzamy leki dla gigantów farmaceutycznych, ale też mniejszych firm z branży farmaceutycznej i w związku z ciągłym rozwojem poszukujemy Technolog Procesu Pakowania.

Przewiń do profilu firmy