Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Procesu Produkcyjnego

  • Zimna Wódka (pow. strzelecki), Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, opolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    IFA Powertrain Polska
    należy do grupy IFA Holding GmbH,
    jednego z czołowych dostawców podzespołów w branży motoryzacyjnej, oferując  unikalne rozwiązania dla każdego klienta. Współpracujemy z czołowymi koncernami motoryzacyjnymi, są to m.in: Daimler, VW, BMW, GM, Chrysler, Audi, Porsche, Ford, Ferrari. Dostarczamy to, co najlepsze.

    Pasja w działaniu, zaangażowanie pracowników na całym świecie są podstawą innowacji i nowoczesnych technologii. Dzięki temu pomagamy kształtować przyszłość motoryzacji i reagować na przyszłe potrzeby naszych klientów.

    Jako IFA Group prowadzimy działalność w Europie – Niemcy (Haldensle-ben, gdzie znajduje się siedziba firmy), USA – Charleston, Azja – Szanghaj.

    W IFA Powertrain Polska produkujemy m.in. półosie dla grupy Daimler.

    Miejsce pracy: Kędzierzyn-Koźle (okolice), Strzelce Opolskie (okolice), Zimna Wódka (pow. strzelecki)

    Rozwijaj z nami automotive!

    Oferujemy:

    • przyjazne środowisko pracy, w którym szanujemy się wzajemnie, dzielimy się wiedzą oraz doświadczeniem
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
    • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach zarówno w ramach grupy IFA, jak i w szkoleniach zewnętrznych – rozwój ludzi jest dla nas priorytetem
    • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków oraz napojów w stołówce pracowniczej

    Od kandydatów oczekujemy:

    • wykształcenia wyższego, technicznego
    • doświadczenia w branży produkcyjnej – motoryzacyjnej (mile widziane)
    • znajomości procesów obróbki metalu
    • umiejętności projektowania procesów technologicznych
    • znajomości zagadnień związanych z jakością
    • nastawienia na rozwiązywanie problemów/zadań wspólnie z zespołem oraz umiejętności dzielenia się wiedzą
    • umiejętności interpersonalnych, szczególnie w zakresie budowania pozytywnych relacji na różnych szczeblach organizacji
    • znajomości języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu
    • dobrej znajomości MS Office (Excel), znajomości SAP

    Kluczowe zadania na tym stanowisku dotyczą:

    • nadzoru nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcji seryjnej (monitorowanie i korygowanie jego parametrów w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu jakosci),
    • prowadzenia procesu wdrożenia i uruchomienia urządzeń, od koncepcji poprzez monitorowanie dostawcy (w tym instalacja maszyn i faza produkcyjna)
    • wdrażania zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu (współpraca przy opracowywaniu procesu FMEA)
    • udzielania wsparcia działom produkcyjnym, jakości w rozwiazywaniu problemów natury technologicznej,
    • przeprowadzania prób technologicznych, przeprowadzanie Run&Rate z uwzględnieniem produkcji seryjnej (w tym przygotowanie dokumentacji testowej)
    • definiowania i optymalizacji narzędzi, maszyn oraz środków niezbędnych do produkcji
    • zarządzania dokumentacją technologiczną, aktualizacja dokumentacji i parametrów procesu (przygotowanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej, analiz i raportów z testów)
    • tworzenia opisów procesów, przygotowywania dokumentacji procesowej
    • prowadzenia szkoleń dla pracowników produkcji

    CV proszę przesłać klikając w przycisk aplikowania podając w tytule wiadomości: Technolog Procesu Produkcyjnego

    Wysyłając niniejszą aplikację, wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez IFA Powertrain Polska  Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do ich usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych.

    Uprzejmie informujemy, iż każde CV powinno zawierać klauzulę „ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji w firmie IFA Powertrain Polska Sp.z o.o., zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz.U.z 2002, Nr 101, poz. 923 ze zm”. W przypadku braku niniejszej klauzuli, firma IFA Powertrain Polska, dokonuje usunięcia aplikacji.