Ta oferta pracy jest nieaktualna od 118 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Procesu Produkcyjnego

  • Krajenka, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2018-05-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy kapitałowej oraz jedną z największych i najnowocześniejszych fabryk produkujących materace w Europie. Naszym głównym klientem jest sieć sklepów IKEA.

    Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy Krajenka

    Co nas wyróżnia:

    • Przyjazna atmosfera, o której się przekonasz już na rozmowie kwalifikacyjnej
    • Atrakcyjny, przejrzysty system wynagrodzeń
    • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Możliwość rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach, dofinansowanie studiów
    • Benefity dla Ciebie i Twojej rodziny: m.in.: opieka medyczna, wakacyjne obozy dla dzieci, spotkania integracyjne dla wszystkich Pracowników, bony świąteczne

    Zadania na stanowisku:

    • Prowadzenie dokumentacji procesu pod kątem jakości i ergonomii
    • Optymalizacja i standaryzacja dotychczasowych technik i metod pracy, poprawa ergonomii miejsc pracy
    • Udział w projektach wdrażania nowych produktów
    • Prowadzenie audytów dotyczących standardów, informowanie pracowników o wynikach audytów i niezgodnościach wymagających poprawy
    • Przygotowywanie macierzy kompetencji

    Twój profil:

    • Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe lub w tracie studiów
    • Doświadczenie w pracy w obszarze szwalni/montażu materaców min. 2 lata
    • Znajomość systemów: Office, CAD, MES, DMS, WMS, SAP
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Samodzielność, kreatywność i zaangażowanie

    Dołącz do nas już teraz – znajdźmy razem lepszą drogę!

    Na aplikacje czekamy do 10.06.2018r. Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Ikano Industry SP. z o.o. z siedzibą w: Ul. Magazynowa 4, 64-610 Rogoźno, na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.” Administratorem danych osobowych jest Ikano Industry SP. z o.o. z siedzibą w: Ul. Magazynowa 4, 64-610 Rogoźno. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz podjęcia działań przed zawarciem umowy, a w przypadku wyrażenia przez Ciebie wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Twojej wyraźnej zgody.