technolog procesu produkcyjnego - obróbka montażu

  • Gliwice, Strzelce Opolskie, , śląskie
  • Specjalista
  • 12.06.2019
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 12.07.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nowoczesna firma z branży automotive poszukuje specjalistów. Zapraszam wszystkich zainteresowanych do aplikacji!

    Nr ref.: /531/05/2019/MK/41533
    Gliwice, Strzelce Opolskie,
    oferujemy
    • umowę o pracę bezpośrednio z Klientem
    • przyjazne środowisko pracy
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia
    • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach oraz w szkoleniach
    • atrakcyjny pakiet socjalny obejmujący: dofinansowanie do dojazdów, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe
    zadania
    • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcji seryjnej
    • prowadzenie procesu wdrożenia i uruchomienia urządzeń
    • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu
    • przeprowadzanie prób technologicznych w obszarze montażu
    • definiowanie i optymalizacja narzędzi, maszyn oraz środków niezbędnych do produkcji
    • zarządzanie dokumentacją technologiczną, aktualizacja dokumentacji i parametrów procesu (przygotowanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej, analiz i raportów z testów)
    • tworzenie opisów procesów, przygotowywania dokumentacji procesowej
    • prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego, technicznego
    • doświadczenia w branży produkcyjnej na podobnym stanowisku
    • umiejętności projektowania procesów technologicznych w obszarze obróbki montażu
    • znajomości zagadnień związanych z jakością
    • znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
    • nastawienia na osiąganie wyników, umiejętności pracy pod presją czasu
    • dobrej znajomości MS Office (Excel), znajomości SAP

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47