Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Technolog procesu produkcyjnego

Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Budowlana 2A, Olsztyn, Lidzbark Warmiński

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie technologii produkcji

  • Standaryzacja procesów produkcyjnych

  • Pomoc w wyliczeniach kosztów produkcyjnych urządzeń

  • Opracowywanie i nadzór nad dokumentacją techniczną

  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (kierunek mechanika i budowa maszyn lub pokrewne)

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość programów CAD-CAM

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Dyspozycyjność, dokładność,

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Wsparcie w rozwoju zawodowym zgodnym ze strategią firmy

  • Korzystne warunki Ubezpieczenia Grupowego

  • Dofinansowanie do karty rekreacyjno-sportowej

  • Nowoczesne narzędzia pracy oraz komfortowe warunki pracy,

Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. Sp.k.

Dołącz do zespołu firmy Wenglorz, uznanego producenta konstrukcji stalowych. Jesteśmy polską firmą rodzinną, która jest wykonawcą generalnym obiektów przemysłowych, wytwórni pasz oraz urządzeń specjalistycznych. Do grona naszych klientów zaliczają się m.in. Wipasz, Ekoplon, De Heus, Cedrob i Cargill.

Przewiń do profilu firmy