Oferta pracy

Technolog Procesu Produkcyjnego

BEJOTO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Specjalista (Mid / Regular)

Fabryka krzeseł i foteli biurowych BEJOT Manieczki k. Śremu zatrudni:

Technologa Procesu Produkcyjnego
(obróbka drewna)
Numer ref.: Miejsce pracy: Śrem (okolice)

Zadania:

  • nadzór nad technologią produkcji w przypisanych działach,
  • wsparcie techniczne dla działów produkcji w procesie wytwarzania wyrobów,
  • koordynowanie wdrażania do produkcji seryjnej nowych modeli produktów,
  • wdrażanie zmian w procesie produkcyjnym w celu optymalizacji procesu,
  • tworzenie i aktualizowanie instrukcji technologicznych wykonania czynności produkcyjnych,
  • prowadzenie szkoleń dla pracowników produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (technologia drewna),
  • minimum 3 – letnie doświadczenie w zakresie obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych,
  • podstawowa znajomość obsługi programów Solid Works, AutoCad,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia.

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w szybko rozwijającej się firmie,
  • dobre warunki wynagradzania,
  • przyjazne środowisko pracy,
  • rozwój kompetencji poprzez udział w ciekawych szkoleniach i projektach,
  • atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

Aplikując wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w Pana/Pani ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Bejot Sp. z o.o. jako administrator danych informuje, iż dane osobowe zgłaszających się kandydatów będą przetwarzane w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych osobowych w zakresie określonym w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy (t.j. Dz. U. 1998 N 21, poz. 94 ze zm.) jest obowiązkowe. Obowiązek podania danych osobowych wynika z przytoczonej podstawy prawnej. Przekazane przez Pana/Panią dokumenty aplikacyjne zawierające dane osobowe zostaną zniszczone po zamknięciu procesu rekrutacji i nie będą wykorzystywane w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy