Oferta pracy

Technolog Procesu Toczenia

BREMBO POLAND Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Górnicza

    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wdrażanie nowych produktów w zakresie procesu toczenia

  • tworzenie dokumentacji procesowej

  • tworzenie programów NC

  • udział w instalacjach nowych linii produkcyjnych

  • nadzór nad bieżącą produkcją

  • optymalizacja pracy maszyn pod kątem jakości, czasu cyklu, kosztów produkcji

  • rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe mechaniczne

  • bardzo dobra znajomość procesów obróbki skrawaniem

  • umiejętność przygotowywania programów NC

  • doświadczenie w pracy ze sterownikami Fanuc, Siemens

  • bardzo dobra rysunku technicznego

  • dobra znajomość pakietu Office

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • samodzielność

  • pro-aktywność

  • orientacja na cel

  • myślenie systemowe

  • otwartość do współpracy

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku z doświadczonym zespołem oferującym wsparcie w poszerzeniu umiejętności;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dostęp do pakietów szkoleń;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;

  • Przyjazna atmosfera w pracy.

  • Premia roczna;

  • Karty sportowe dla pracownika oraz członków rodziny;

  • Dofinansowanie do kolonii dla dzieci;

  • Bony i paczki świąteczne;

  • Ubezpieczenie grupowe;

  • Prywatna opieka medyczna za 1 zł;

  • Wczasy pod gruszą.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

Brembo to legendarna włoska marka, działająca w branży motoryzacyjnej od 1961 roku, światowy lider dostarczający systemy hamulcowe do motocykli i wszelkich typów samochodów.

Wierzymy w możliwości, jakie prezentuje dobrze wyszkolony, współgrający zespół. Stworzyliśmy dynamiczne i przyjazne środowisko, w którym łatwo jest wyrazić swój potencjał i przyczynić się do wspólnego sukcesu. Brembo obecne jest w 15 krajach na świecie, a od ponad 20 lat istnieje także w Polsce, która stała się jednym z najbardziej istotnych miejsc skoncentrowania uwagi w obszarze produkcyjnym.

Przewiń do profilu firmy