Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Technolog Procesu Wtrysku

Fado Sp. z o.o.

  • Solna 7a, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Solna 7a

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • uczestnictwo w próbach technologicznych oraz ich przeprowadzanie

  • uruchamianie oraz wdrażanie do produkcji nowych form wtryskowych

  • realizowanie symulacji procesu wtrysku na potrzeby budowy nowych narzędzi

  • nadzór nad realizacją zleceń produkcyjnych

  • przygotowanie kart odbioru jakościowego produkowanych elementów

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw termoplastycznych

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Mechanika i Budowa Maszyn)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość rysunku technicznego

Mile widziane

  • znajomość oprogramowania CAD ( Visi lub Catia V5 )

  • znajomość oprogramowania Moldflow Insight 2019

  • znajomość wtryskarek Engel, Demag, Fanuc, Arburg

  • obsługa kamery termowizyjnej

  • znajomość robotów Engel Viper i Apex

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijające się polskie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę pełną wyzwań w innowacyjnym zakładzie produkcyjnym

  • udział w ciekawych projektach

  • możliwość rozwoju

  • szkolenie z zakresu symulacji procesu wtrysku

  • prywatna opieka medyczna

  • pakiet socjalny

  • dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego

  • ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Fado Sp. z o.o. działa na rynku od 1984 roku, jest firmą z doświadczeniem w zakresie projektowania i wykonywania form wtryskowych, produkcji detali z tworzyw sztucznych, druku 3D oraz produkcji urządzeń do czyszczenia, diagnostyki i konserwacji układów chłodzenia w formach wtryskowych.

Przewiń do profilu firmy