Ta oferta pracy jest nieaktualna od 619 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Procesu Wytwarzania (wtrysk/rozdmuch)

  • Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ROSINSKI PACKAGING

    ROSINSKI PACKAGING to producent polipropylenowych i polietylenowych opakowań do chemii gospodarczej, kosmetyków i artykułów spożywczych.

    (umowa o pracę)

    Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki
    Region: mazowieckie

    Opis stanowiska:

    • uruchamianie i wdrażanie nowych form wtryskowych i rozdmuchowych
    • nastawianie i poprawa parametrów pracy maszyn wtryskowych i rozdmuchowych
    • nadzór remontów i korekt form
    • wykonywanie i uaktualnianie dokumentacji

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne lub na ukończeniu, praca dyplomowa z budowy form wtryskowych bądź rozdmuchowych lub przetwórstwa tworzyw
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
    • znajomość programu SolidWorks
    • zaangażowanie w wykonywane projekty i umiejętność współpracy

    Oferujemy:

    • umowę o pracę
    • dobre i stabilne wynagrodzenie
    • dobrą atmosferę współpracy w zespole inżynierskim
    • nieograniczona możliwość rozwoju i zwiększania kwalifikacji

    1 etap zatrudnienia na okres próbny realizowany może być przez wskazaną przez Rosinski Packaging Agencję Pracy Tymczasowej

    CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się na dole ogłoszenia

    z dopiskiem " technolog procesu wytwarzania (Wtrysk/rozdmuch)"

    więcej o Nas:
    www.rosinski.com.pl.

    Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    43-382 Bielsko-Biała ul. Tadeusza Regera 125
    tel. 033/8 183 382, 880-900-000

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji obecnej i przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"