Logo Pracuj.pl

Technolog Procesu - Wytwarzanie Kompozytów

S.Z.T.K. TAPS - Maciej KowalskiO firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • definiowanie materiałów do formowania kompozytów,
  • opracowanie, wdrażanie, nadzorowanie technologii formowania kompozytów na bazie żywic termoutwardzalnych z uwzględnieniem wymogów ochrony środowiska , BHP oraz wymagań klienta,
  • opracowanie technologii obróbki laminatów kompozytowych,
  • udział w projektowaniu i nadzór nad wykonaniem oprzyrządowania,
  • sprawowanie nadzoru nad całością procesu technologicznego w zakresie produkcji kompozytów epoksydowo – szklanych,
  • tworzenie nowej i nadzór nad bieżącą dokumentacją technologiczną,
  • poszukiwanie nowych rozwiązań,
  • optymalizacja procesu technologicznego,
  • opracowanie instrukcji stanowiskowych,
  • szerzenie kultury ciągłego doskonalenia.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane z zakresu chemii, inżynierii materiałowej lub technologii chemicznej),
  • mile widziane doświadczenie w zakresie opracowania technologii produkcji kompozytów polimerowych,
  • podstawowa znajomość technologii budowy laminatów kompozytowych,
  • umiejętność obsługi programów CAD (AutoCAD, SolidEdge lub NX) – jako dodatkowy atut,
  • umiejętność obsługi programów MS Office,
  • wyobraźnia przestrzenna,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • gotowość do wyjazdów służbowych,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność wyciągania wniosków,
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • możliwość zdobycia doświadczenia,
  • możliwość rozwoju (szkolenia, targi branżowe),
  • pracę w młodym i ambitnym zespole,
  • ubezpieczenie grupowe, prywatną opiekę medyczną, kartę Fit Profit.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • firmowa biblioteka

S.Z.T.K. TAPS - Maciej Kowalski

Firma SZTK TAPS-Maciej Kowalski (www.taps.com.pl) specjalizująca się w projektowaniu, wytwarzaniu nowoczesnych foteli pasażerskich i innowacyjnych elementów wyposażenia wnętrz dla transportu zbiorowego; pracodawca o olbrzymim potencjale rozwojowym - poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Technolog Procesu - Wytwarzanie Kompozytów.

Technolog Procesu - Wytwarzanie Kompozytów, Łódź