Logo Pracuj.pl

Technolog – Produkcja Kosmetyki Białej

Silcare Spółka z o.o. sp. k.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych receptur i optymalizacja procesu produkcji mas kosmetycznych ze szczególnym uwzględnieniem kosmetyki białej (balsamy, kremy, odżywki do włosów)
  • Sporządzanie i prowadzenie opisów, dokumentacji technologicznej, marketingowej oraz rejestracyjnej kosmetyków
  • Prowadzenie prób technologicznych
  • Wdrożenie do produkcji nowych produktów i technologii
  • Współpraca z działem produkcji, kontroli jakości i pozostałymi działami firmy w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów dotyczących bieżącej produkcji, raportowanie i analiza odstępstw od założonych parametrów oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych, udział w rozstrzyganiu spraw reklamacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: technologia chemiczna, kosmetologia, biotechnologia
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane w branży kosmetycznej, mleczarskiej, piekarniczej
  • Znajomość surowców kosmetycznych, przepisów dotyczących kart charakterystyk
  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Nowoczesne i bezpieczne miejsce pracy
  • Szkolenia
  • Benefity pracownicze

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne

Silcare Spółka z o.o. sp. k.

Poszukujemy pasjonatów otwartych na nowe możliwości, chcących tworzyć i kreować.

Od 2006 roku działamy na światowym rynku.

Oferujemy nowoczesne miejsce i narzędzia pracy, szkolenia, programy motywacyjne, nieograniczoną ilość kawy, herbaty i najlepszej energii 😊

Technolog – Produkcja Kosmetyki Białej, dolnośląskie