Oferta pracy

Technolog – Produkcja Kosmetyki Białej

Silcare Spółka z o.o. sp. k.

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie nowych receptur i optymalizacja procesu produkcji mas kosmetycznych ze szczególnym uwzględnieniem kosmetyki białej (balsamy, kremy, odżywki do włosów)

  • Sporządzanie i prowadzenie opisów, dokumentacji technologicznej, marketingowej oraz rejestracyjnej kosmetyków

  • Prowadzenie prób technologicznych

  • Wdrożenie do produkcji nowych produktów i technologii

  • Współpraca z działem produkcji, kontroli jakości i pozostałymi działami firmy w zakresie rozwiązywania zgłaszanych problemów dotyczących bieżącej produkcji, raportowanie i analiza odstępstw od założonych parametrów oraz wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych, udział w rozstrzyganiu spraw reklamacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: technologia chemiczna, kosmetologia, biotechnologia

  • Doświadczenia na podobnym stanowisku – mile widziane w branży kosmetycznej, mleczarskiej, piekarniczej

  • Znajomość surowców kosmetycznych, przepisów dotyczących kart charakterystyk

  • Znajomość pakietu MS Office

Mile widziane

  • Język angielski w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • Nowoczesne i bezpieczne miejsce pracy

  • Szkolenia

  • Benefity pracownicze

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Poszukujemy pasjonatów otwartych na nowe możliwości, chcących tworzyć i kreować.

Od 2006 roku działamy na światowym rynku.

Oferujemy nowoczesne miejsce i narzędzia pracy, szkolenia, programy motywacyjne, nieograniczoną ilość kawy, herbaty i najlepszej energii 😊

Przewiń do profilu firmy