Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog – produkcja ze stali

BSB Poland Sp. z o.o.O firmie

BSB Poland Sp. z o.o.

87-408

Ciechocin (pow. golubsko-dobrzyński)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i weryfikacja dokumentacji techniczno-technologicznej

  • przygotowanie technologii produkcji konstrukcji stalowych i aluminiowych,

  • nadzór technologiczny nad produkowanymi wyrobami,

  • optymalizacje procesów produkcyjnych i wykorzystywanych zasobów w firmie,

  • kalkulacje nowych wyrobów,

  • opracowywanie i wprowadzanie list materiałowych i marszrut do systemu klasy ERP,

  • projektowanie i nadzór nad tworzeniem narzędzi pomocniczych dla produkcji,

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne mile widziane wyższe,

  • doświadczenie w opracowywaniu procesów technologicznych oraz kalkulacji wyrobów,

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,

  • sprawne posługiwanie się programami środowiska CAD, mile widziany SolidEdge

  • znajomość oprogramowania SigmaNest, MS Navision– mile widziana,

  • dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

To oferujemy

  • stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie,

  • umowa o pracę na pełen etat,

  • samodzielność na stanowisku pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa w młodym i zgranym zespole :)

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Jesteśmy profesjonalnym wykonawcą konstrukcji i detali stalowych oraz aluminiowych dla przemysłu energetycznego; morskiego i off-shore.

Przewiń do profilu firmy