Logo Pracuj.pl

Technolog produkcji aluminium

HillO firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Nasz klient jest producentem innowacyjnych rozwiązań mających zastosowanie w systemach okiennych, drzwiach i tarasach. Siedziba firmy i zakład produkcyjny znajdują się w Czosnowie.

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i nadzorowanie procesów produkcyjnych
  • wdrażanie nowych rozwiązań do produkcji
  • wsparcie partnerów handlowych
  • prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywanymi pracami

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość zagadnień dotyczących stolarki otworowej
  • zdolności interpersonalne, komunikatywność
  • samodyscyplina, odpowiedzialność za powierzone zadania

Pracodawca oferuje

  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • szkolenia
  • niezbędne narzędzia pracy

Hill Woltron jest uznanym ekspertem w dziedzinie doradztwa personalnego, doradztwa zawodowego oraz niezawodnym pośrednikiem pomiędzy najlepszymi kandydatami a wiodącymi firmami.

Technolog produkcji aluminium, Lublin