Oferta pracy

Technolog Produkcji

ALEX Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, Polska
    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ALEX Sp. z o.o.

Białystok

Białystok

ALEX Sp. z o.o. to uznany polski producent systemów i komponentów instalacji autogazu. Produkty firmy od wielu lat zdobywają nagrody oraz uznanie klientów w ponad 30 krajach świata.

Firma dysponuje własnym biurem projektowym, gdzie inżynierowie i konstruktorzy tworzą innowacyjne rozwiązania alternatywnego zasilania pojazdów paliwem LPG/CNG. Firma posiada nowoczesne hale produkcyjne, wyposażone w maszyny CNC do obróbki metali, linię produkcji  obróbki elementów z tworzyw sztucznych oraz linię produkcji i montażu elektroniki.

Obecnie przedsiębiorstwo zatrudnia ponad 150 wysoce wykwalifikowanych pracowników.
Nowoczesny park maszynowy oraz bogate zaplecze badawcze stawia firmę ALEX w czołówce europejskich producentów samochodowych instalacji gazowych.

Opis stanowiska:

  • Nadzór nad wdrażaniem nowych technologii i produkcji
  • Kontrola i dobór oprzyrządowania do produkcji i nadzór nad nimi
  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej produktów
  • Normowanie procesów technologicznych i ustalanie norm czasowych
  • Opracowywanie kalkulacji technicznego wytworzenia produktów
  • Tworzenie zestawień materiałowych, zapotrzebowania i specyfikacji
  • Analiza istniejącej technologii, proponowanie nowych rozwiązań, usprawnień, modernizacji
  • Obsługa i wdrażanie procesów technologicznych w komputerowym systemie zarządzania produkcją
  • Współpraca z innymi działami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość procesów montażu i produkcyjnych
  • Znajomość rysunku technicznego i umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Kreatywnego i logicznego myślenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemów ERP i zarządzania produkcją
  • Znajomość procesów obróbki skrawaniem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pracę w nowoczesnej i dynamicznej firmie
  • Terminową wypłatę wynagrodzenia
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • Szkolenia związane z wykonywanymi obowiązkami
  • Ubezpieczenie grupowe w atrakcyjnych pakietach

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy