Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji

Concession Europe Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie technologii produkcji mebla

  • przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej

  • poszukiwanie rozwiązań technologicznych produkcji mebla

Nasze wymagania

  • Umiejętność czytania oraz tworzenia rysunków technicznych, projektowania w programach AUTO CAD itp.

  • Znajomość materiałów i rozwiązań stosowanych w meblarstwie

  • Poszukiwanie nietypowych rozwiązań produkcji mebla

  • Dokładność i dbałość o detale

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • Dobre warunki pracy oraz wynagrodzenia

  • Nowoczesny park maszynowy

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Materiały niezbędne do pracy

Concession Europe Sp. z o.o. to specjalistyczna firma stolarska, produkująca zabudowy meblowe, okładziny ścienne oraz wszelkie wykończenia stolarskie projektowane do przestrzeni komercyjnych w Polsce, Europie i na świecie.

Poszukujemy technologa do projektowania mebli na produkcję.

Przewiń do profilu firmy