Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Produkcji

PlusLighting.euO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nadzór technologiczny nad procesem produkcji

  • wdrażanie nowych zastosowań i technologii

  • doskonalenie procesów produkcji w celu zwiększenia efektywności oraz wydajności

  • nadzór nad dokumentacja technologiczną

  • ścisła współpraca z innymi działami

  • wsparcie techniczne dla działu Produkcji

  • koordynacja prac badawczo-rozwojowych od strony produkcyjnej związanych z produktem

  • prowadzenie zakładowej kontroli produkcji

  • kontrola zgodności dokumentacji produkcyjnej z odpowiednimi standardami, przepisami oraz branżowymi normami technicznymi i normami bezpieczeństwa

  • bieżące śledzenie najnowszych rozwiązań technologicznych, analizowanie zasadności ich wdrażania i inicjowanie działań zmierzających do wdrożenia wybranych rozwiązań . analizowanie błędów i inicjowanie odpowiednich działań korygujących

Nasze wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie, preferowane techniczne

  • Umiejętność pracy z dokumentacją technologiczną, w tym znajomość rysunku technicznego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność i skrupulatność

Mile widziane

  • Uprawnienia SEP 1kV

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • przejrzyste i stabilne warunki zatrudnienia

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • dofinansowanie do pakietu benefitów

  • przyjazną atmosferę pracy

  • możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się organizacji

O nas

Plus Lighting (PL Sp. z o.o.) to lider w zakresie kompleksowych rozwiązań oświetlenia dla przestrzeni biurowych oraz miejsc użyteczności publicznej. Unikatowy model biznesowy pozwala dostarczać klientom kompleksową usługę projektowania oświetlenia oraz dostarczania systemów oświetlenia i sterowania. Współpracujemy z najlepszymi pracowniami architektonicznymi w segmencie powierzchni biurowych fit-out dla największych korporacji w kraju.