Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Produkcji Chemicznej

SAFIRO NUTRITION sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wola Dalsza (pow. łańcucki), podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Safiro Nutrition jest spółką działającą w branży produkcji spożywczej oraz farmaceutycznej. Podstawową działalnością jest synteza chemiczna dodatków do żywności oraz substancji aktywnych. Spółka posiada własne laboratoria badawcze umożliwiające prowadzenie testów od skali laboratoryjnej po półtechniczną. Laboratorium kontroli jakości odpowiada za zwalnianie wyrobów do obrotu oraz za wsparcie laboratorium optymalizującego procesy technologiczne (analityka produktów, surowców oraz produktów pośrednich w wieloetapowych syntezach chemicznych).

Obowiązki:

  • Technologiczna obsługa linii produkcyjnej wraz z utrzymaniem ciągłości reakcji chemicznej;
  • Kontrola wskazań urządzeń produkcyjnych i przyrządów kontrolno-pomiarowych;
  • Regulacja i sterowanie poszczególnymi procesami produkcyjnymi wraz z obsługą linii pakującej;
  • Efektywne dbanie o powierzony materiał i narzędzia, dbałość o stanowisko pracy;
  • Raportowanie na wewnętrzne potrzeby organizacji, według obowiązujących w Safiro Nutrition standardów.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku jako Technolog w zakładzie produkcyjnym, w obszarze chemicznym, co najmniej 2 lata (mile widziane w branży farmaceutycznej lub spożywczej);
  • Wykształcenie o profilu chemicznym minimum w stopniu inżyniera (warunek konieczny);
  • Gotowość do pracy w systemie IV/V brygadowym (1 nocka na 5 dni z grafiku,zmiany 12 godzinne);
  • Umiejętność prowadzenia syntezy chemicznej;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel);
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność i wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu, systematyczność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w systemie dwuzmianowym;
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.

Ogłoszenie archiwalne