Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji - Chemik

HYDREX DIAGNOSTICS Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Tomasza Zana 4
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa zlecenie
  • Część etatu, Dodatkowa/tymczasowa
  • Specjalista

HYDREX DIAGNOSTICS Sp. z o.o. Sp. K.

Tomasza Zana 4

Warszawa

Hydrex Diagnostics to firma z ugruntowaną pozycją działająca na rynku farmaceutycznym od ponad 30 lat.

Aktualnie poszukujemy chemika w niepełnym wymiarze czasu.

Idealna praca dla osoby poszukującej dodatkowego zatrudnienia lub osoby na emeryturze.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie roztworów chemicznych według receptur firmy
  • Przeprowadzanie analiz chemicznych
  • Kontrola jakości w zakresie określonym przez instrukcje analityczne

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie chemiczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w produkcji
  • Dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy (możliwe godziny wieczorne oraz weekendy)
  • Praca dorywcza – zakres godzinowy zależny od aktualnych potrzeb produkcyjnych firmy
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie.

Ogłoszenie archiwalne