Oferta pracy

Technolog Produkcji - Ekstracja Etanolem - CBD

CANNABIS DOCTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

CANNABIS DOCTOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Myśliwska 50

Balin (pow. chrzanowski)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie ekstrakcji etanolem;

  • Koordynacja prób laboratoryjnych i produkcyjnych;

  • Opracowywanie i wdrażanie nowych technologii / receptur oraz ich konwersja do warunków produkcyjnych;

  • Kontrolowanie raportów produkcyjnych, stanów zapasów surowców, sprawności urządzeń;

  • Monitorowanie wszystkich etapów produkcji oraz dbanie o ich efektywność, bezpieczeństwo i rentowność;

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej zgodnie z GMP.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego w dziedzinie technologii chemicznej lub rolnictwa;

  • Doświadczenia min. 2 letniego w zakresie ekstrakcji etanolem;

  • Znajomości nowości rynkowych w branży agrochemicznej;

  • Mile widziana znajomość przepisów dotyczących uprawy konopi siewnych, substancji niebezpiecznych, znakowania towarów.

To oferujemy

  • Wybór wszystkich form zatrudnienia,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Pracę w nieustannie rozwijającym się środowisku,

  • Realizację ciekawego projektu badawczego.

Rynek upraw oraz produktów na bazie konopi, to jeden z najbardziej rozwijających się gałęzi gospodarki. Start up Cannabis Dorctor Sp. z o.o., to nowy projekt realizowany przy współpracy doświadczonych partnerów biznesowych. Plan na najbliższe dwa lata obejmuje powstanie szerokiego asortymentu produktów z wykorzystaniem oleju CBD a dołączenie do zespołu gwarantuje realizacje ciekawych i rozwijających przedsięwzięć.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy