Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji (farby, silikony, mieszaniny reaktywne PUR)

ALFASEAL GROUP Sp. z o.o.O firmie

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • Ważna 9 godzin
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i wdrażanie nowych receptur i procesów technologicznych w zakresie produkcji

  • bieżąca kontrola jakości procesów produkcyjnych i rozwiązywanie problemów w tym zakresie

  • opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji technologicznej

  • współpraca z kierownictwem w zakresie analizy problemów i błędów produkcyjnych

  • analizy produkcyjne (wydajności, strat,)

Nasze wymagania

Profil kandydata :

• wykształcenie wyższe techniczne – preferowane kierunki : inżynieria materiałowa, inżynieria chemiczna i procesowa lub pokrewne

• praktyczna znajomość procesów produkcyjnych w zakresie powłok (farby) , silikonów i mieszanin reaktywnych (PUR).

• doświadczenie z pracą przy programach klasy ERP w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem

Oczekiwania:

• Umiejętność pracy w zespole

• Samodzielność i dobra organizacja pracy

• Wysoka kultura osobista oraz doskonale rozwinięte umiejętności interpersonalne

• Wysoka, jakość pracy, terminowość i staranność

• Kreatywność i inicjatywa w działaniu

To oferujemy

  • Realną perspektywę rozwoju kariery w obszarze nadzorowania procesu produkcji i budowanie działu

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się grupie firm

  • Możliwość przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenie na życie oraz ubezpieczenia zdrowotnego

  • Cykliczne szkolenia techniczne i produktowe

  • Bieżące wsparcie Działu Technicznego, B+R, sprzedaży

ALFASEAL GROUP Sp. z o.o.

Firma produkcyjna z branży pasywnych zabezpieczeń ppoż. - z całkowicie polskim kapitałem. Wchodząca w skład grupy ALFASEAL GROUP - jednego z najbardziej rozpoznawalnych w Polsce dostawców systemów biernej ochrony ppoż. dla budownictwa.

Przewiń do profilu firmy