Oferta pracy

Technolog Produkcji - Inżynier Elektronik

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k.

  • Torowa 3H, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Torowa 3H

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości produkcji przez eliminacje problemów technologicznych oraz optymalizacje procesów.

  • Wdrażanie technologii produkcji nowych urządzeń elektronicznych

  • Nadzór technologiczny nad etapami produkcji urządzeń elektronicznych (proces lutowania, obróbki przewodów, mycie automatyczne, nanoszenie powłok ochronnych, testowanie)

  • Wsparcie przy projektowaniu nowych urządzeń elektronicznych pod kątem optymalizacji procesów produkcyjnych (DFM)

  • Projektowanie procesów produkcji nowych urządzeń elektronicznych

  • Prowadzenie projektów w celu optymalizacji procesów produkcyjnych

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją procesu produkcji

  • Ustalanie standardów i tworzenie procesów kontroli jakości podzespołów do produkcji

  • Ścisła współpraca z Działem R&D i kontrolą jakości

  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym

  • Wsparcie techniczne dla innych działów firmy

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień elektronicznych z dziedziny analogowej i cyfrowej

  • Wykształcenie wyższe (elektronika, inżynieria produkcji, mechatronika lub podobne)

  • Doświadczenie min. 3 lata

  • Praktyczna znajomość zagadnień i procesów technologicznych

  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość języka angielskiego min B1

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem na światowym rynku elektroniki do replik broni;

  • Umowę o pracę;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania;

  • Dwie premie w roku;

  • Premia stażowa

  • Dostęp do najnowszych produktów GATE;

  • Strzelanki airsoftowe;

  • Dofinansowanie karty Multisport, pakietu Luxmed, Krakowskiej Karty Miejskiej;

  • Darmowy parking dla pracowników;

  • Pyszną kawę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

GATE Enterprise Sp. z o.o. Sp. k. jest krakowską firmą będącą światowym liderem na rynku kontrolerów do broni treningowej.

Nasz zespół składa się z osób łączących pasję z wiedzą i umiejętnościami.

Produkty GATE sprzedawane są od 9 lat w ponad 30 krajach.

Zapraszamy do odwiedzenia strony www.gatee.eu.

Przewiń do profilu firmy