Oferta pracy

Technolog produkcji

R&M Alufasady Sp. z o.o.O firmie

  • Jędrzejów
    Jędrzejów, świętokrzyskie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

R&M Alufasady Sp. z o.o.

Jędrzejów

Firma R&M Alufasady, ul. Kielecka 44, Jędrzejów  poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • przygotowywanie list produkcyjnych, list cięć i pozostałej dokumentacji projektowej,
  • technologiczne nadzorowanie procesów produkcji okien drzwi i fasad,
  • zamawianie materiałów potrzebnych do produkcji,
  • dbanie o kontakty z dostawcami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku technologa produkcji ślusarki aluminiowej w systemach Schuco, Ponzio lub Yawal,
  • doświadczenie w przygotowaniu list produkcyjnych w programach Schucal i LiczOkno – PonzioTech,
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office,
  • sumienność, pracowitość, dyspozycyjność,
  • prawo jazdy kat. B.

Dodatkowym atutem będzie:

  • obsługa programu AutoCAD
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • praca w młodym rozwijającym się zespole
  • możliwość rozwoju i szkoleń
  • możliwość otrzymania benefitów
  • premia uznaniowa
  • imprezy firmowe
  • kawa/herbata
Zainteresowane osoby proszę o przesłanie zgłoszeń za pomocą (CV ze zdjęciem) przycisku aplikowania lub w siedzibie firmy ul. Kielecka 44, Jędrzejów 28-300

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy