Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog produkcji konstrukcji stalowych i maszyn

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Kraków
    Zadania:
    • Optymalizacja funkcjonowania wydziału.
    • Przygotowanie produkcji, koordynacja procesu tworzenia projektu i efektywne zarządzanie podlegającymi zespołami pracowników.
    • Stałe monitorowanie procesu produkcji, zbieranie danych, kontrola i rozliczenie produkcji.
    • Wstępna kontrola jakości.
    • Organizacja, koordynacja prac pracowników na produkcji.
    • Nadzór nad montażem.
    Oczekiwania:
    • Wykształcenie min. techniczne (technik mechanik, inż. wydziału mechanicznego).
    • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
    • Znajomość organizacji produkcji konstrukcji stalowych.
    • Umiejętność planowania i zdolności organizacyjne.
    • Znajomość programu CAD.
    • Obsługa komputera (Excel, World, Program Pocztowy, Internet).
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Inicjatywa, operatywność, samodzielność, odpowiedzialność, dyspozycyjność – delegacje podczas uruchomienia Projektu u klienta.
    Oferujemy:
    • Stabilne warunki zatrudnienia.
    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie istniejącej od lat na rynku produkcji maszyn konstrukcji stalowych.
    • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników produkcji i posiadanych kwalifikacji.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.