Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog produkcji kosmetyków

ALKEMIE GROUP BODNAR sp.j. O firmie

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • doświadczenie w projektowaniu nowych linii produktów kosmetycznych oraz w samodzielnym opracowywaniu receptur

  • przeprowadzanie testów laboratoryjnych oraz produkcyjnych

  • nadzorowanie, modyfikowanie i optymalizowanie procesu produkcyjnego

  • przygotowanie dokumentacji technologicznej produktów, sprawdzenie zgodności z obowiązującymi normami prawnymi

  • dbanie o przygotowanie kalkulacji kosztowej produktów

  • nadzorowanie produkcji aktualnych wdrożeń

  • stała współpraca z dostawcami surowców

  • reprezentowanie firmy na targach branżowych i szkoleniach

  • zdolność przygotowana tekstów marketingowych i opisów etykiet produktowych

Nasze wymagania

  • min. 4 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży kosmetycznej

  • znajomość surowców naturalnych

  • umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego służącego do pomiarów i analiz kosmetyków, chemii gospodarczej i profesjonalnej

  • wiedza specjalistyczna z zakresu wytwarzania kosmetyków

  • znajomość procesów produkcyjnych oraz umiejętność rozwiązywania problemów technologicznych

  • pasja i kreatywność w tworzeniu nowych produktów

  • samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę

  • umiejętność pracy pod presją, terminowość i doskonała organizacja czasu

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B oraz satysfakcjonujące wynagrodzenie, które będzie rosło razem z Twoim zaangażowaniem i wynikami,

  • narzędzia i oprogramowanie niezbędne do Twojej pracy,

  • ambitne wyzwania,

  • możliwość tworzenia nowych projektów oraz wdrożenie swoich pomysłów,

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę,

  • możliwość uzupełnienia wiedzy i doskonalenia umiejętności zawodowych,

  • współpracę z kreatywnym, ambitnym i energetycznym zespole

ALKEMIE GROUP BODNAR sp.j.

ALKEMIE GROUP BODNAR Sp.j. - jesteśmy producentem kosmetyków naturalnych, tworzącym nowe marki w sektorze beauty skin care już od ponad dziesięciu lat. Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością, nowatorskim designem i nowoczesnymi surowcami, których szukamy na całym świecie. Nasze kosmetyki mają już setki tysięcy zadowolonych klientów.

Przewiń do profilu firmy