Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Produkcji Kosmetyków

Uroda Polska Sp. z o. o.

  • Iława

    Iława, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie receptur i opracowywanie technologii do produkcji kosmetyków,

  • Praca laboratoryjna, dotycząca opracowywania nowych produktów,

  • Przygotowanie receptur do wdrożenia produkcyjnego oraz nadzór przy pierwszych produkcjach przemysłowych,

  • Poszukiwanie nowych ciekawych i skutecznych surowców kosmetycznych,

  • Bezpośrednia współpraca z Działem Produkcji i Działem Kontroli Jakości

  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do wdrożenia produktu na rynek Nadzór nad dokumentacją, sprawdzanie zgodności z obowiązującymi normami prawnymi i wytycznymi UE,

  • Wsparcie merytoryczne działów PR, marketingu,

  • Wykonywanie ocen bezpieczeństwa kosmetyków.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne

  • Znajomość specyfiki produkcyjnej przemysłu kosmetycznego,

  • Profesjonalna wiedza specjalistyczna z zakresu technicznych i technologicznych aspektów produkcji,

  • Znajomość urządzeń procesowych

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku Technologa Kosmetycznego w firmie kosmetycznej

  • Umiejętność tworzenia nowych formulacji kosmetycznych

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera

  • Wysokie umiejętności organizacyjne oraz interpersonalne

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność efektywnego i samodzielnego rozwiązywania problemów, dokładność i precyzja w działaniu, dyspozycyjność i zaangażowanie

To oferujemy

  • Stanowisko o szerokim zakresie działania w stabilnej firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Umowę o pracę na pełen etat