Oferta pracy

Technolog Produkcji

Sambud-2 Bielecki i Wspólnicy Spółka JawnaO firmie

Sambud-2 Bielecki i Wspólnicy Spółka Jawna

Karola Łowińskiego 9

Kraków

Firma Sambud-2 z siedzibą w Krakowie, działająca od 1992 roku w branży stalowej,
prowadzi rekrutację na stanowisko:

TECHNOLOG PRODUKCJI

Opis stanowiska:

  • Planowanie i zarządzanie procesem technologicznym
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Wsparcie techniczne dla działu Produkcji
  • Inicjowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych zmierzających do usprawnienia procesów produkcyjnych
  • Przygotowywanie dokumentów awizacyjnych
  • Przygotowywanie dokumentów WZ
  • Bieżąca obsługa kontrahentów w zakresie realizowanych zleceń

Wymagania:

  • Studenci 5-go roku lub absolwenci studiów technicznych
  • Znajomość procesów technologicznych stosowanych przy produkcji
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wymagana praca na oprogramowaniu w języku angielskim)
  • Znajomość pakietu MS Office, Microsoft Project
  • Znajomość programu AutoCAD
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, determinacja
  • Komunikatywność
  • Atutem będzie znajomość branży stalowej, konstrukcyjnej

Oferujemy:

  • Rodzaj zatrudnienia – umowa o pracę
  • Elastyczne godziny pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjną premię uznaniową
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Szkolenia poszerzające umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dodatkowe benefity – Karta Multisport

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
klikając w przycisk:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy