Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Technolog Produkcji

Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie procesów technologicznych na skalę produkcyjną,

  • Prowadzenie prób technologicznych na homogenizatorze produkcyjnym,

  • Optymalizacja istniejących procesów oraz projektowanie i wdrażanie nowych,

  • Opracowywanie wymagań jakościowych dla mas kosmetycznych po procesie,

  • Przygotowywanie dokumentacji technologicznej,

  • Stała współpraca z dostawcami surowców kosmetycznych,

  • Praca w systemie ERP,

  • Ścisła współpraca z działem R&D, Regulatory, Zaopatrzenie, Planning oraz Kontrola Jakości.

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: Chemia, Biotechnologia)

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,

  • Samodzielności oraz konsekwencji w realizacji założonych celów,

  • Wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,

  • Umiejętności pracy pod presją czasu,

  • Znajomości języka angielskiego

  • Biegłej obsługi pakietu Microsoft Office.

To oferujemy

  • Ciekawą i ambitną pracę w prężnie funkcjonującej i dynamicznie rozwijającej się firmie kosmetycznej,

  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole,

  • Rozwój kompetencji zawodowych,

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,

  • Benefity dodatkowe (karta sportowa lub pakiet medyczny).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

W związku z dynamicznym rozwojem Firma Bielenda Kosmetyki Naturalne Sp. z o.o. poszukuje osoby do pracy w charakterze Technolog Produkcji

Przewiń do profilu firmy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.