Oferta pracy

Technolog Produkcji

Promotech-KM Sp. z o.o.O firmie

  • Łapy, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Jesteśmy firmą kooperacyjną zajmującą się obróbką metali, produkcją maszyn i urządzeń oraz produkcją małej i średniej wielkości konstrukcji metalowych. W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko Technologa Produkcji.

Opis stanowiska:

  • Tworzenie procesu technologicznego na podstawie dokumentacji technicznej
  • Opracowywanie dokumentacji warsztatowej
  • Współpraca z Działem Produkcji i Planowania
  • Nadzór i aktualizacja dokumentacji oraz optymalizacja procesu technologicznego
  • Bezpośredni nadzór nad procesami obróbki metali (obróbka plastyczna, procesy obróbki skrawaniem, spawalnictwo)
  • Opracowywanie wycen oraz kosztorysów dla klienta
  • Projektowanie oprzyrządowania warsztatowego

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe jako technolog produkcji
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość procesów spawania i procesów obróbki skrawaniem
  • Znajomość programów Word, Excel, SolidWorks/SolidEdge
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej z możliwością rozszerzenia na członków rodziny
  • Możliowść przystąpienia do dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Pracy przy ciekawych projektach dla klientów międzynarodowych
  • Przejrzysty system wynagrodzeń i premiowania adekwatny do posiadanej wiedzy i umiejątności
  • Komfortowe warunki pracy w nowej siedzibie firmy
  • Możliwość rozwoju wewnątrz struktury firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy