Technolog Produkcji

  • Legionowo, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 19.07.2018
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 18.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Kominy Poujoulat, europejski lider w dziedzinie produkcji i sprzedaży
    stalowych systemów kominowych.
    Dostarczamy najwyższej jakości systemy kominowe
    oraz kompleksowe profesjonalne doradztwo techniczne.
    Nasz zespół tworzą ludzie, którzy są pełni energii, pasji oraz determinacji w dążeniu do celu.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Legionowo

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie dokumentacji technicznej na potrzeby produkcji;
    • Przygotowywanie programów do urządzeń CNC;
    • Współpraca z działem technicznym, produkcji, zakupów i logistyki w zakresie projektowania produktów;
    • Prowadzenie procesu technologicznego;
    • Rozwój nowych produktów.

    Wymagania:

    • Znajomość programu AutoCad;
    • Znajomość programu Excel;
    • Umiejętność czytania i tworzenia rysunków technicznych;
    • Samodzielność i doskonała organizacja pracy własnej;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu;
    • Wykształcenie Techniczne;
    • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem;
    • Doświadczenie w pracy jako technolog z branżami pokrewnymi do obróbki blach będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • Ciekawą pracę w międzynarodowej stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim;
    • Możliwość realizacji ambitnych wyzwań;
    • Możliwość rozwoju zawodowego.

    Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Poujoulat Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Poujoulat Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie przy ul. Olszankowej 45. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    bottom