Ta oferta pracy jest nieaktualna od 452 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Produkcji

  • Łowicz, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Lamela Plastics Sp. z o.o.

    Lamela Plastics Sp. z o.o. jest firmą rodzinną działającą od 1986 roku. Od tego czasu urosła ona do rangi dużego, znaczącego w branży tworzywowej przedsiębiorstwa. Firma powstała i rozwijała się szybko dzięki pasji do tworzenia oraz fachowości i kreatywności znakomitego zespołu ludzi, którzy na długie lata związali swoje życie zawodowe z Lamelą. Obecnie firma zatrudnia ponad trzysta osób i produkuje około dwustu wyrobów na rynki całego świata.

    Miejsce pracy: Łowicz
    Region: łódzkie

    Zakres zadań:

    • Organizowanie nowych stanowisk produkcyjnych z wykorzystaniem: wtryskarek, form wtryskowych, robotów, etykieciarek, czujników wizyjnych
    • Uruchamianie nowych form wtryskowych i dobór parametrów przetwórstwa
    • Programowanie robotów: Fanuc, ABB, Scara, paletyzerów
    • Ustawianie parametrów przetwórczych dla nowych uruchomień na wtryskarkach
    • Opracowywanie dokumentacji technologicznej oraz niezbędnych instrukcji
    • Kontrola nastawionych parametrów technologicznych w prowadzonych procesach produkcyjnych
    • Opracowywanie optymalnych i bezpiecznych parametrów pracy urządzenia (wtryskarki, formy, robota, itp.)
    • Szkolenie pracowników z prowadzenia procesów wtrysku, obsługi i programowania robotów, obsługi i eksploatacji form wtryskowych
    • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych i automatyzacji procesów

    Oczekiwania:

    • Wykształcenie minimum wyższe inżynierskie (mile widziane kierunki: Technologia i przetwórstwo tworzyw sztucznych, Mechanika i budowa maszyn, Automatyzacja procesów przemysłowych)
    • Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych
    • 5 lat doświadczenia na stanowisku odpowiadającym za ustawianie procesów wtryskowych
    • Znajomość obsługi wtryskarek: Stork, Battenfeld, Krauss Maffei, JSW, JW., Haitian oraz robotów: Fanuc, ABB, Scara
    • Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy
    • Zdolność podejmowania decyzji w dynamicznych okolicznościach

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Możliwość pracy w zespole nastawionym na rozwój i ceniącym inicjatywę
    • Szansa na podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji
    • Dodatkowe benefity pozapłacowe

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lamela Plastics Sp. z o.o. z siedzibą w Łowiczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Lamela Plastics Sp. z o.o. z siedzibą w Łowiczu przy ul. Poznańskiej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.