Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Produkcji

  • Łowicz, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-02-10

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Lamela Plastics Sp. z o.o.

Lamela Plastics Sp. z o.o. jest firmą rodzinną działającą od 1986 roku. Od tego czasu urosła ona do rangi dużego, znaczącego w branży tworzywowej przedsiębiorstwa. Firma powstała i rozwijała się szybko dzięki pasji do tworzenia oraz fachowości i kreatywności znakomitego zespołu ludzi, którzy na długie lata związali swoje życie zawodowe z Lamelą. Obecnie firma zatrudnia ponad trzysta osób i produkuje około dwustu wyrobów na rynki całego świata.

Miejsce pracy: Łowicz
Region: łódzkie

Zakres zadań:

  • Organizowanie nowych stanowisk produkcyjnych z wykorzystaniem: wtryskarek, form wtryskowych, robotów, etykieciarek, czujników wizyjnych
  • Uruchamianie nowych form wtryskowych i dobór parametrów przetwórstwa
  • Programowanie robotów: Fanuc, ABB, Scara, paletyzerów
  • Ustawianie parametrów przetwórczych dla nowych uruchomień na wtryskarkach
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej oraz niezbędnych instrukcji
  • Kontrola nastawionych parametrów technologicznych w prowadzonych procesach produkcyjnych
  • Opracowywanie optymalnych i bezpiecznych parametrów pracy urządzenia (wtryskarki, formy, robota, itp.)
  • Szkolenie pracowników z prowadzenia procesów wtrysku, obsługi i programowania robotów, obsługi i eksploatacji form wtryskowych
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań w obszarze przetwórstwa tworzyw sztucznych i automatyzacji procesów

Oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum wyższe inżynierskie (mile widziane kierunki: Technologia i przetwórstwo tworzyw sztucznych, Mechanika i budowa maszyn, Automatyzacja procesów przemysłowych)
  • Wiedza z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • 5 lat doświadczenia na stanowisku odpowiadającym za ustawianie procesów wtryskowych
  • Znajomość obsługi wtryskarek: Stork, Battenfeld, Krauss Maffei, JSW, JW., Haitian oraz robotów: Fanuc, ABB, Scara
  • Komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy
  • Zdolność podejmowania decyzji w dynamicznych okolicznościach

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość pracy w zespole nastawionym na rozwój i ceniącym inicjatywę
  • Szansa na podnoszenie kwalifikacji i rozwój kompetencji
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Lamela Plastics Sp. z o.o. z siedzibą w Łowiczu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Lamela Plastics Sp. z o.o. z siedzibą w Łowiczu przy ul. Poznańskiej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się