Ta oferta pracy jest nieaktualna od 869 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Technolog Produkcji

  • Niepruszewo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HYPRED POLSKA Sp. z o.o. producent i dystrybutor marki HYPRED to firma należąca do francuskiego koncernu ROULLIER GROUP, powstałego w 1959 roku. Jako międzynarodowa grupa posiadamy oddziały w 38 krajach. Wyjątkowym jest to, że firma zarządzana jest rodzinnie i utrzymuje 100% niezależności, również finansowej, co pozwala nam na dynamiczny rozwój.

W kontekście coraz większych globalnych potrzeb, kreujemy i wprowadzamy na rynek innowacyjne rozwiązania w zakresie higieny procesów przemysłowych związanych z produkcją żywności. Hypred dysponuje szeroką gamą produktów przeznaczonych dla mleczarstwa, browarnictwa, produkcji mięsa i przemysłu spożywczego. Bez wątpienia nasze sukcesy osiągamy dzięki zaangażowanej i wysoko wykwalifikowanej kadrze. Ludzie to motor naszej firmy. Na całym świecie w naszej grupie zatrudniamy blisko 6300 osób. Dajemy im możliwość dynamicznego rozwoju i podejmowania ambitnych wyzwań.

W związku z szerokimi planami rozwoju marki HYPRED w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Oczekiwania :

  • wykształcenie wyższe o kierunku: chemia, technologia procesów chemicznych lub podobny
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (preferowana branża chemiczna)
  • znajomość przebiegu procesów technologicznych i budowy maszyn
  • znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy będą dodatkowym atutem
  • wysokie umiejętności interpersonalne oraz doskonała komunikacja
  • umiejętność szybkiego uczenia się
  • samodyscyplina, dyspozycyjność

Zadania:

  • Nadzór nad bezpiecznym przebiegiem procesu technologicznego
  • Analiza jakościowa surowców i wyrobów gotowych
  • Prowadzenie dokumentacji z badań laboratoryjnych surowców i wyrobów gotowych
  • Prowadzenie dokumentacji zakładu produkcyjnego i harmonogramowanie wymaganych przeglądów maszyn i obiektów produkcyjnych
  • Współpraca z Działem BHP w centrali firmy we Francji w zakresie wdrażania standardów pracy związanych z bezpieczeństwem
  • Prowadzenie cyklicznych szkoleń z zakresu dobrych praktyk produkcyjnych

Oferujemy:

  • Zapewniamy ciekawą pracę, kompetentną pomoc naszego zespołu menadżerskiego oraz duże możliwości rozwojowe w międzynarodowym środowisku
  • Gwarantujemy odpowiednio dostosowane szkolenia oraz narzędzia niezbędne do pracy).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym poprzez portal Pracuj.pl

Hypred Polska Sp. z o.o.
64-320 Niepruszewo,
ul. Kasztanowa 4
Tel. +48 694 427 258

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się